به سایت هوشیار خوش آمـدید
به سایت هوشیار خوش آمـدید
به سایت خودتان خوش آمـدید
به سایت هوشیار خوش آمـدید
 1. خانه
 2. کنسول بازی
 3. ایکس باکس 1
 4. بازی های جدید ایکس باکس

بازی های جدید ایکس باکس

17تا از بهترین بازی های جدید ایکس باکس وان که در سال 2019 وارد بازار خواهند شد

در این پست بهترین بازی های ایکس باکس وان که در سال ۲۰۱۹ منتشر می شوند را به شما معرفی می کنیم.

بهترین بازیهای xbox one در آینده، دسته اول:

 • بازی Crew2
 • بازی State of decay 2
 • بازی Crackdown 3
 • بازی Vampyre
 • بازی Anthem

بهترین بازیهای xbox one در آینده، دسته دوم:

 • بازی Skull and bones
 • Red dead redemption 2
 • بازی card Witcher
 • بازی Call of cthulhu
 • بازی Agnoy
 • بازی Metro exodus
 • بازی Kingdom hearts 3

بهترین بازیهای xbox one دسته سوم:

 • Cyberpunk 2077
 • Ori and the will of the wipes
 • Beyond good and evil 2
 • DayZ
 • Ashen

برای دانلود بازی ایکس باکس 360 کلیک کنید

بازی CREW 2

تاریخ انتشار: ۲۹ ژوئن ۲۰۱۸

ژانر : آنلاین

این بازی چگونه است؟

 شما در این بازی درحال رانندگی، پرواز و قایق رانی بسیار پرخطر هستید.

جریان بازی: حرکات موتوری که به شما امکان میدهد رانندگی کرده و هر تصوری از وسیله نقلیه تان داشته باشید میتوانید اگر خسته شدید به یک هواپیما نقل مکان کنید و صعود کنید .

در مرحله بعدی به سرعت فرود آمده و به سمت یک رودخانه رفته و سوار قایق شوید همه این اتفاقات هیجان انگیز هستندو نشان از جامعه امریکایی است که در آن شما آزاد هستید در هر نوع مسابقه ای از پرواز تا قایق سواری تفریح کنید.

شما میتوانید این بازی را با فرمان هدایت در xbox one برای خود اختصاصی کنید.

بازی State of Decay

زمان انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: عملیات- خطر/وحشت

این بازی چگونه است؟

 متفاوت اما مطلوب . یک روح کوچک خشن و درخشان در xbox 360

جریان بازی: شما در جایی گیر افتاده اید و گروه شما در حال مبارزه با یک گروه نامرئی است. شما به اندازه کافی اسلحه و غذا برای دفاع دارید.

بنظر میرسد که از قواعد بازی پیروی میکنید اما میتوانید تلاش کنید تا آنرا بصورت آنلاین اجرا کرده و با ۴ بازیکن بازی را ادامه دهید. نمایش علامت E3 به این معنی است که این بازی برای تمام مردم دنیا بصورت آنلاین و طبقه بندی شده قابل اجراست و مردم هیجان زیادی را با این بازی تجربه میکنند.

اگر شما دنبال یک بازی نجات از روح مناسب هستید حداقل یک سوکت چشمی برروی آن نصب کنید (در حد امکان جداگانه)

بازی Crackdown 3

تاریخ نشر: ۲۰۱۸

ژانر: عملیات SANDBOX

این بازی چگونه است؟

قهرمان بازی ضربه میزند، تیراندازی میکند و از روی خیابانهایی پهن می پرد

عملیات بازی: این بازی، بازی مهیجی درکل جهان است یک تیرانداز سوم شخص همواره قصد دارد خوشایند باشد اما او با ضرباتی بسیار پیشرفته با غلاف پلاستیکی اش ظاهر میشود.

بازی یک نفره به مرحله قبل برمیگردد اما یک بازی چند نفره موقعیتی متفاوت دارد و از قدرت سرورهای XBOX ONE برای انهدام استفاده میکند.

شما در این بازی ساختمانها را تخریب و اشیا را منفجر میکنید تا پودر شوند بدون آنکه برزمین بیفتند شما مجبورید آنرا باور کنید.

ما آنرا باور کرده ایم. گرچه ترجیح میدهیم از رفتار و حرکات بیصدا کمتر استفاده کنیم. شرکت میکروسافت نسخه بروز شده آنرا در تابستان گذشته ارائه کرده و به مشتریانش تعهد داده که نسخه نهایی به تاخیر افتاده آنرا تا حد امکان ارائه کند.

بازی Vampyre

تاریخ نشر: ۲۰۱۸

ژانر: عملیات RGB

بازی های جدید ایکس باکس

این بازی چگونه است؟

شما در نقش دکتر Reid که به یک خون آشام تبدیل شده هستید. به شما بستگی دارد که کدام حالت را انتخاب کنید یا مردم را آنقدر بکشید تا تبدیل به یک قدرت منفی شوید یا اینکه شهروندان لندنی را از آنفلونزای اسپانیایی نجات دهید و سلامتی را به شهر برگردانید.

جریان بازی: تا اینجا مکانیسم بازی را میدانید یکی از حالتها را انتخاب کنید بازی بیش از یک مرحله است و کل شهر لندن در دستان شما قرار دارد خون همه کسانی را که میخواهید مانند یک کالای قرمز غنی از آهن جمع آوری کرده و به یک نیروی قدرتمند تبدیل شوید تا بتوانید کشتار بیشتری انجام دهید یا اینکه با از بین بردن مکانهای آلوده به آنفلونزای اسپانیایی مردم لندن را نجات دهید. بستگی به شما دارد که به چه هیولایی تبدیل شوید.

بازی anthem

تاریخ انتشار : ۲۰۱۸

ژانر: تیرانداز

بازی های جدید ایکس باکس

این بازی چگونه است؟ 

تصور کنید Destiny ، Titanfall را ملاقات میکند و سرباز غول پیکری را با اسکلت انسانی اندازه میگیرد.

جریان بازی: یکدسته تیرانداز هستند که بطور غیرطبیعی سیاره زمین را تسخیر کرده و شما نیزه داری هستید که آنطرف دیوارهایی که شهر را از بیابان جدا میکند به مقابله با خطر میروید شما باید آب روی زمین و هوای مورد نیازتان را کشف کنید بدون اینکه به دام بیفتید.

Patrick Soderiund روش بازی مشابهی را ارائه میدهد. وجود ۴ بازیکن نقش مهمی در این بازی دارند و آماده همکاری با یکدیگرندو میتوانند صحراهای پر آب را با جوخه تفنگدار خود پیدا کنند.

بازی skull and bones

بازی های جدید ایکس باکس

سال انتشار : Q3/Q4 2018

ژانر: اکشن-خطر دزدی دریایی

این بازی چگونه است؟

عقاید تروریست ۴، پرچم سیاه بدون در نظر داشتن عقاید تروریستی

جریان بازی: سرزمین؟ کجا شما قصد رفتن دارید، شما نیاز به زمین ندارید. شرکت یوبی سافت بطورکلی با پذیرش پرچم های سیاه برای بازی دزدان دزیایی در حال حاضر یک بازی اکشن تاکتیکی ارائه کرده است که شما در آن از یک کشتی دستورالعمل میگیرید و یک سفر دریایی را برای جستجوی شانس و اقبال خود آغاز میکنید.

قدرت ناوگان خود را ولاشه کشتیهای شکسته دیگر را بررسی میکنید. نباید در بازی دزدان دریایی با صدای دزدی دریایی موجود در محصول شرکت میکروسافت گیج و متزلزل شوید (راه دررو را پیدا کنید) و با اجرای یک بازی تک نفره بجای بازی چندنفره میتوانید مثل یک بازیکن همه فن حریف عمل کنید.

بازی red dead redemption 2

بازی های جدید ایکس باکس

سال انتشار: ۲۶ اکتبر۲۰۱۸

ژانر: اکشن-خطر چهان آزاد

این بازی چگونه است؟

 جداً؟ بدنبال یک حادثه بازگشت موفقیت آمیز شهابسنگ متلاشی شده سرخ رنگ ، یک بازی خوب، پر حادثه و اکشن در جهان آزاد در سرزمین غرب وحشی.

جریان بازی: افشاسازی، اجازه ندهید یک گاوچران عقاید شما را مسخره کند. شما درمورد بازی red dead redomption خیلی کم میدانید و ما میخواهیم آنرا حالا به شما نشان دهیم.

پاره ای از اطلاعات نشان میدهند که این بازی بر خلاف ظاهرش یک بازیکن دارد و برای انتشار در سال ۲۰۱۸ زمان بندی شده است.

شایعات درگوشی دلالت بر این دارند که ما بعنوان پسر John Marsden بازی می کنیم و شما مطمئن هستید که صورتهای آشنایی را از مردم که در حال رایزنی هستند می بینید شکل گیری دستجات غیریکدست شما بخش بزرگی از بازی خواهد بود (بظوریکه توسط فن مفهومی اخیر نشان داده شد)

احتمالا این مجموعه به انتهای دوران غرب وحشی نزدیک میباشد. ما قطارهای بخار و خانه های آجری را در تریلر می بینیم) ، ممکن است که گاوبازان وقتی که نفس داغشان را احساس می کنند. کشمکشهای جدیدی با خود پیدا کنند.

بازی کارت Witcher

بازی های جدید ایکس باکس

تاریخ انتشار ۲۰۱۸

ژانر: بازی کارت

این بازی چگونه است؟ یک آمادگی برای پرواز، (اگرچه آزاد برای بازی) چرخش بازی کارت معتاد کننده هولناک Witcher 3

جریان بازی: اگر شما این بازی را میخواهید یاد بگیرید، استودیوی بازی سازی CD Project Red آنرا در اختیار شما قرار میدهد.

وقتی جادوگران شروع به بازی کارت میخانه می کنند (خیلی زیاد) با وجود مخاطرات جهان واقعی، توسعه دهندگان بازی نکته را میفهمند وشروع میکنند به خودکفاشدن در ارائه بازی با ایجاد تنها یک حریف بازی و ایجاد یک صدای موثر درطول بازی .

بزودی شما بر خلاف سایر بازیکنان و کارتهای انیمیشن که همه شبیه توله سگهای کثیف و سیاه witcher 3 هستند از بازی لذت خواهید برد.

شما همچنین این شانس را دارید که با کارتهای خیالی حرکات با نشاطی انجام دهید. تشکر از شرکت open beta Gwent که در ۲۵ اکتبر شروع به کار میکند و یک نمونه آزمایشی از بازی جدید PvP ارائه میدهد. عنوان نهایی بازی ، “آزاد برای بازی” خواهد بود و بقیه اشکال بازی را میتوان به اختیار خریداری کرد.

بازی call of Cthulhu بازی Official

بازی های جدید ایکس باکس

تاریخ انتشار TBC 2018

ژانر: RPG

این بازی چگونه است؟ 

اولین صدای بلند Cthulhu در طول سالها، آوردن شما به جهان h.p.، افسانه های عاشقانه از خدایان قدیمی

نحوه بازی: سرانجام: این یک بازی Cthulhu جدید برای میز فرمان ها واستودیوهای بازی سازی cyanide است که اینها تیمی هستند که بخاطر ارائه نسخه های جدید بازیهای blood bowl و pro cycling manager معروف میباشند .

هم اکنون در حال ساخت یک نسخه جدید xbox one از بازی tabletop role – playing هستند با اینکه وسایل تولید صدا برای بازی صدای Cthulhu در آن جابجا شده اند اما با اینحال این اولین نسخه میز فرمان است که ارائه شده و بازی گوشه های تاریک زمین که بصورت ارجینال در xbox one ارائه میشوند به سال ۲۰۰۵ برمیگردد.

بازی Agnoy

بازی های جدید ایکس باکس

سال انتشار ۲۰۱۸

ژانر: وحشت

این بازی چگونه است؟ 

شاخ زدن، شاخ زدن زیاد ، یک بازی با ژانر وحشت در استودیوی madmind

نحوه بازی: شریر مقیم شماره ۷ از نگاه خود یک وحشت مضحکی در سال ۲۰۱۷ ایجاد کرده است. Agnoy قصددارد آنرا بصورت موجود رام مثبتی در آورد.

مااز کجا شروع می کنیم؟ از نردبان جسم؟ آیا در این بازی پنجره های شیشه کاری منقش با اجساد انسانی له شده جایگزین می شوند؟ دیوهای پوست خور بسیار گرسنه اند؟

زمانیکه بازی میخواهد به یک سیاحت مقدس با مفهوم کاتولیکی آن برای دوزخ اشاره کند بعنوان اولین فردی که در مخاطره قرار دارد، agnoy برای درک این احساس انتخاب میشود.

هر کسی همواره مایل خواهد بود که نسخه Doom آنرا داشته باشد و بنظر میرسد که شبیه این نسخه در ۱۹۵۰ توسط Clive Barker ارائه شده باشد . این بازی مناسبی برای شماست.

بازی metro exodus

بازی های جدید ایکس باکس

سال انتشار ۲۰۱۸

ژانر: FPS/ اکشن – خطر

این بازی چگونه است؟

 بازگشت مترو به یک سرزمین خطرناک و بایر با تکنولوژی مبارزه اندک و مدیریت برای زنده ماندن بعداز کشتار ، که بازیهای قبلی معرف آن هستند.

نحوه بازی: در یک سرزمین لم یزرع در روسیه، بازی metro exodus بنظر شبیه یک بازی از جنس مکاشفه باشد اما مخلوقات این بازی آدمکش هستند.

اگر در بازیهای قبلی مخلوقات همه کاره هستند در اینجا ما در یک داستان از پیش نوشته شده و مطالعات فراوان برای نجات بشریت و مبارزه ای هیجانی انجام میدهیم.

جزئیات درمورد عناصر داستان کم و دور هستند. اما قطاری که از انتهای یک تریلر راهش را با شتاب طی میکند ممکن است نشانه این باشد که شما در قسمتهایی از بازی بعنوان یک مسافر در حال طی کردن سرزمین روسیه برروی ریل قطار هستید .

بازی kingdom hearts 3

بازی های جدید ایکس باکس

سال انتشار ۲۰۱۸

ژانر: اکشن – RPG

این بازی چگونه است؟ 

انتظاری طولانی در فصل بعدی با فریبندگی غیرمجاز Disney ,Square ، اجرای طولانی RPG

نحوه بازی: اگر شما فکر می کنید که انتظار برای Final Fantasy 15 کار درستی نیست گذر زمان پیش بینی میکند که جستجوی Sora و Mickey در این بازی بسیار عذاب آور است.

ما به مدت ۷ سال برروی این نتیجه از بازی ثابت مانده ایم. از طریق یک میز فرمان و انتقال پورتابل های بازی یکی پس از دیگری تا اینکه سرانجام به استخوان بندی آن رسیدیم.

آموزش بازی پیچیده و شلوغ است و شناسایی مسیر بازی غیر ممکن میشود. اما یک حقیقت باقی میماند: بازی kingdom hearts 3 واقعی بوده و در حال ارائه است.

وقایع بازی سخت هستند اما ما میدانیم که Sora شاه کلید دیگری را از Disney برمیدارد .

بخشهای سه کاراکتری به حالت اول برمیگردند اما قلمروهای مختلف انتقال و جابجایی کلید دارند. مثل یک شمشیر تغییر شکل داده که برروی سکوی پرتاب قرار دارد.

همچنین ارباب به Sora این شانس را میدهد که از دعوت کنندگان عادی استفاده کند که آنها یک مجموعه ضرباتی هستند که صدایی شبیه گردش خسته کننده Disneyland دارند.

ما امیدواریم scar برگردد تا بتوانیم برخی صداهای انفجاری نجومی سال نوری را از روی سکو پرتاب کنیم.

بازی cyberpunk 2077

بازی های جدید ایکس باکس

سال انتشار TBD

ژانر: RPG

Witcher در RPG، Dues Ex را ملاقات میکند. جایی که هم تکنولوژی زندگی انسان را اصلاح کرده و هم باعث خرابی هایی شده است.

نحوه بازی: بازی RPG دیگری که از یک منبع غیر معمول گرفته شده نشان میدهد که در اجرای بازی در دهه قبل وجود یک خودکار و یک کاغذ الزامی بوده است.

جزئیات کوتاه هستند و شما ممکن است از یک بازی انتظار داشته باشید جزیات ۵ سال قبلش را فاش کند اما ما میدانیم آن در جایی اتفاق می افتد که شهر شب نامیده میشود جایی که ساکنانش با زبان غیر انگلیسی صحبت میکنند.

بازیهای ارجینال Cyberpunk بصورت مراحلی اصلاحی شامل تقویت قوا، سواره نظام، جنگ افزارهایی با تکنولوژی روز و ایجاد سرما و به همراه عینکهای آفتابی سالهای ۱۹۸۰ به بازار عرضه میشوند همانطوریکه از آنها انتظار میرود.

بازی Ori and the will of the wipse

سال انتشار ۲۰۱۸

ژانر: اکشن – خطر در جستجوی سکوی پرش

بازی های جدید ایکس باکس

این بازی چگونه است؟ 

در عقبه یکی از آخرین نسخه های xbox one ، و بازیهای غیرمنظره و نامناسب در زمان.

نحوه بازی: بازی ارجینال Ori و جنگل مخفی نسخه xbox one بلافاصله در سرزمین هندشرقی متوقف شد از آنجا که اصلا شبیه یک بازی xbox one استریویی نبود.

این بازی ظریف، اتمسفری، شاداب، رویایی و هوسناک که تکرار آن در استودیوهای Moon برای کشف و جستجوگری، اوج گیری، قابلیت رشد با اتصال به بازی ودیویی Metroid با حسی سحر آمیز اجرا میشود تا بتواند یک بازی از نوع شرکت کامپیوتری Nintendo باشد.

ما درمورد نتیجه بازی هنوز چیز زیادی نمیدانیم و ما در اطلاعیه یک کنفرانس در میکروسافت E3 2017 آنرا دیده ایم. اما میدانیم که در ان بازی ori آنسوی بازی روستای جنگلی برای کشف راز و رمز جهان قرار میگیرد.

بازی beyond good and evil 2

بازی های جدید ایکس باکس

سال انتشار ۲۰۱۸

ژانر: اکشن – خطر کشف مکان

این بازی چگونه است؟

 انتظاری بسیار طولانی برای آخرین ژن

نحوه بازی: مکان میمونها، بخش وسیعی از جهان برای جستجو با خدمه کشتی . نوعی بازی از سطح مقیاس بندی زمین. اکشن – پرخطر و شامل یک مبارزه بسیار جالب و دیدنی و زمینه ای سنگین. از لحاظ فلسفی تمدن سوخته ای که بردگی را کشف میکند ، مهندسی ژنتیک و زاد و ولد فرهنگی را کنترل میکند و یکسری ضربات مارپیچی که با آن همراه است.

این ممکن است بهترین بخش از بازیها در طی ۱۵ سالی باشد که آنها منتشر میشوند. اما نظر Michel ancel این است که این بازی بسیار بزرگتر، مهیج تر و قابل تامل تر از چیزی است که تصور میشود.

بازی DayZ

بازی های جدید ایکس باکس

سال انتشار TBC

ژانر: بقا / اکشن

این بازی چگونه است؟ 

یک بازمانده از جهان غیرساکن که در آن شما فرصت خود را برای مقابله با تهدید انسانها از قبایل و دسته جات مختلف آزمایش می کنید.

نحوه بازی: بازی DayZ ممکن است هرگز به انتها نرسد بنابراین تصور داشتن یک بازی با تاریخ انتشاری برای میز فرمان مضحک است اما میدانیم که حداقل در برخی نقاط سرفصل بازیها با XBOX ONE شروع میشود که تحولی آرام را به سمت دگرگونی برای تجربه رهبری بر جهان دنبال میکند.

شما یک سرور بازی روح خون آشام را متصل میکنید و سپس تلاش می کنید زنده بمانید .

تمیز کردن و پاک کردن رد اثر، ساختن پناهگاه، دویدن و داشتن حس تنفر به اطرافیان، همگی در یک پوسه از بازی روی میدهند.

اکنون افراد رام باید با مشکلات مقابله کنند و سرانجام بازی تمام میشود و کار برروی نسخه PVP بازی شروع میشود و احتمالا شما باید مغز و هوش خود را برای ماندن در بازیهای نسخه XBOX ONE در آینده آماده کنید.

بازی Ashen

بازی های جدید ایکس باکس

سال انتشار : TBC

ژانر: اکشن – RPG

این بازی چگونه است؟

 Dark Souls ، limbo را در یک محیط دوستانه ملاقات میکند.

نحوه بازی: یکی از مشخص ترین اجراهای نسخه xbox one هند شرقی ashen dark است که در آن جهان سایه دار یک مکان وحشتناک برای زندگی است.

با هیولاها و اعماق تاریک مرگبار ، زندانها و سیاهچالهای تاریک که با ابزار کشیشان پرشده است.

تصور مبارزه و سالم ماندن برای شما اجباری است و یک اشعه نوری ویژه ای در آن وجود دارد که به شما در این راه کمک میکند.

بازی برای شما انتخاب یک همرزم را ساده میکند کسی که نقشی را نزدیک NPC با سبک پرش کوانتومی بر عهده میگیرد.

چیزی که ما می بینیم از مبارزه Ashen ، بنظر یک بازی بسیار تاکتیکی و متودیکال می آید و اینکه موقعیتهای خطر باید با چند بازیکن تشدید و چندبرابر شوند.

این ها بهترین بازی هایی هستند که برای ایکس باکس خواهند آمد یا به تازگی وارد بازار شده اند. اگر جایی بازی یی در این لیست خالی است در بخش نظرات به ما معرفی کنید.


مقاله های مرتبط: آموزش آسان نصب بازی در ایکس باکس 1بهترین بازی های ایکس باکسبازی های جدید ایکس باکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست