به سایت هوشیار خوش آمـدید
به سایت هوشیار خوش آمـدید
به سایت خودتان خوش آمـدید
به سایت هوشیار خوش آمـدید
  1. خانه
  2. کنسول بازی
  3. پلی استیشن 2
  4. دانلود گیم شارک برای پلی استیشن 2

دانلود گیم شارک برای پلی استیشن 2 + نحوه اجرا

در این مطلب (دانلود گیم شارک برای پلی استیشن 2) با ما همراه باشید.

در این بخش برای شما برنامه پرطرفدار گیم شارک مخصوص کنسول پلی استیشن 2 را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که می توانید آن را دانلود کرده و سپس از حالت فشرده خارج نموده و فایل ایزو را روی دی وی دی (DVD) رایت و داخل کنسول از آن استفاده نمایید.

نحوه کار با گیم شارک در پلی استیشن 2

نحوه ی استفاده از کد گیم شارک برای PS2

اگر ورژن 4 CD گیم شارک را درون دستگاه قرار دهید و روی گزینه Select Game استارت را بزنید خواهید دید که لیست تعداد زیادی از بازیها در این CD وجود دارد که می توان در این لیست، بازی مورد نظر خود را پیدا کرده و با فعال کردن کدهای آن بازی از رمزهای موجود در CD استفاده کنید.

اما اگر در لیست CD، نام بازی مورد نظر خود را نیافتید می توانید نام بازی و کدهای بازی مورد نظر خود را از کتابها و مجله های منتشره ما یا سایتهای معتبر یافته و پس از وارد کردن آنها در CD گیم شارک، از آنها استفاده کنید. در اینجا چگونگی کد ریزی و سپس فعال کردن کد و در پایان اجرای کدها را توضیح میدهیم.
برای وارد کردن نام یک بازی جدید و ریختن کدهای آن بازی در مموری کارت با استفاده از CD گیم شارک، بدین طریق عمل کنید:

پس از گذاشتن CD گیم شارک در دستگاه و آوردن منوی اصلی که شامل چهار گزینه:

Start Game
Select Game
Memory Manager
Game Save
است روی گزینه Select Game ( دومین گزینه) استارت را زده تا وارد صفحه لیست بازی ها شوید. سپس با زدن دکمه دایره وارد منوی جدید New Game شوید. در اینجا برای این که نام بازی مورد نظر خود را وارد کنید با زدن دکمه مثلث، نوشته New Game را پاک کرده و با استفاده از حروف داخل جدول و زدن ضربدر روی آن حروف، نام cd بازی خود را به اختصار یا کامل وارد کنید.

پس از وارد کردن نام بازی ، با زدن استارت، نام بازی جزو لیست بازیهای داخل CD گیم شارک قرار گرفته و ظاهر می شود. در اینجا جهت دسته را یک بار به جلو بدهید تا وارد منوی بعدی شوید. حالا دایره را بزنید تا منوی بعدی که باید در آن، حالت کد را وارد کنید و اولین کد در PS2 مستر کد ( Master Code) است ظاهر شود. پس بار دیگر با مثلث نوشته New Cheat را حذف کرده و کلمه اختصاری M را با استفاده از حروف و زدن دکمه ضربدر روی آن وارد کنید. سپس استارت را زده و برای وارد کردن ارقام کد، دسته را یک بار به جلو داده و سپس دایره را بزنید.

بهترین بازی های پلی استیشن 2

کد را وارد کرده و اگر کدها دو یا چند سطر بود برای وارد کردن سطر بعدی دوباره دایره را زده و کدها را به ترتیب وارد کنید. پس از اینکه مستر کد را تماماً وارد کردید با دادن جهت دسته به عقب، به منوی قبلی ( منویی که در بالای آن نام بازی و سپس M در زیر آن نوشته شده است) برگردید.

در اینجا دوباره دایره را زده تا حالت کد بعدی مثلاً Infinite Health ( که به اختصار میتوانید IH یا هر چیز دیگری بنویسید) را وارد کرده و مانند قبل، استارت و سپس دسته را یکبار به جلو داده و سپس دایره را برای وارد کردن کدهای این حالت بزنید.

به همین ترتیب می توانید هر تعداد کد و حالت کد که خواستید را وارد کنید. پس از اتمام کار، استارت را زده تا کد را ذخیره کنید( با زدن دکمه ضربدر که Yes را انتخاب می کنید).

سپس روی گزینه Start Game با ضربدر کلیک کنید( یادتان باشد که قبل از آن، با زدن دکمه ضربدر روی بازی مورد نظر در منوی لیست بازی ها، کدها ی بازی را فعال کرده و به رنگ سبز چشمک زن درآورده باشید) CD خور دستگاه به بیرون می آید و پس از برداشتن CD گیم شارک و قرار دادن CD بازی در آن، ضربدر را بزنید تا بصورت خودکار CD به داخل رفته و بازی با رمز اجرا شود.

اگر احیاناً دستگاه، CD را اجرا نکرد نگاهی به کدهای ریخته شده در گیم شارک بیندازید که اشتباه نکرده باشید و پس از فعال کردن کد و قرار دادن CD بازی در دستگاه، این عمل را تکرار کنید.

اگر پلی استیشن 2 شما فلش خور می باشد تنها می توانید از آموزش ویدئویی زیر استفاده کنید، این محصول نحوه اجرای گیم شارک در PS2 های فلش خور (ویدئویی) را به شما آموزش می دهد که به همراه لینک دانلود برنامه گیم شارک برای شما تهیه شده است.


لینک دانلود

رمز فایل : 5984101تهیه کننده: حسن هوشیار


2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست