به سایت هوشیار خوش آمـدید
به سایت هوشیار خوش آمـدید
 1. خانه
 2. درباره ما

درباره سایت هوشیار

حسن هوشیار

حسن هوشیار آدینه زاده

مدیر سایت

متولد سال 1367 و فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات از علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد و علاقه مند به حوزه های گیمینگ، کامپیوتر، طراحی سایت، هک و امنیت، شبکه، تجارت الکترونیک، علمی و تکنولوژی و روانپزشکی.

درباره سایت
 • سایت هوشیار

  ما فعالیت های تحت وب خود را  از سال 1392 آغاز کردیم. با گذشت زمان به فکر راه اندازی وب سایتی جامع و کامل شدیم ولی مدتی طول کشید تا طرح و ایده نهایی آماده و تکمیل گردد تا این که وب سایت هوشیار در سال 1397 با هدف سرگرمی و آموزش های کاربردی به طور تخصصی و رسمی شروع بکار کرد. در واقع هدف نهایی ما ایجاد یک سایت چند موضوعه و ترکیبی در زمینه های ذیل بوده است.

  در حوزه گیمینگ خدمات ما ارائه آموزش، مباحث تخصصی، آپدیت و برنامه های کاربردی کنسول های بازی اعم از پلی استیشن 1، 2، 3، 4، 5 ، PSP و ایکس باکس وان، 360 و سایر کنسول های بازی می باشد.

   آموزش کامپیوتر در شاخه های سخت افزار، نرم افزار، شبکه، طراحی سایت، هوش مصنوعی، هک و امنیت، تجارت الکترونیک و … از مبتدی تا پیشرفته جزو اهداف اصلی ما بوده و جزو فعالیت های اصلی سایت قرار خواهد گرفت.

  همچنین در زمینه جمع آوری و انتشار مقالات علمی، تکنولوژی، پزشکی، بیماری ها و روانشناسی، کارآفرینی، تجارت الکترونیک و هوش مصنوعی و… نیز فعالیت خواهیم نمود.

فهرست