راه حل هایی برای دسترسی به اینترنت

راه حل مشکل دسترسی به اینترنت

در این مطلب راه حل هایی برای دسترسی به اینترنت به شما ارائه خواهد شد.

با قطع شدن اینترنت تعداد زیادی از افراد برای انجام کارهای روزمره خود به طور مثال انجام کارهای بانکی، انتقال پول، خرید شارژ و همچنین جست‌وجو در سایت های داخلی و خارجی با مشکل مواجه شدند و موتورهای جستجوی گوگل و یاهو نیز برای افراد باز نمی شود.

سایت هایی که دارای وب سرور خارجی هستند باز نخواهند شد، پس سایت هایی که مطمئن هستید، سرورهای آن ها در داخل کشور هستند تلاش نمایید.

با توجه به این مشکلات افراد می توانند یا به طور مستقیم آدرس سایت موردنظر را در فیلد جستجو تایپ کرده و یا از موتورهای جست وجو  فارسی برای جستجو و انجام مشکلات خود استفاده کنند که در ادامه ۲ مورد از این  مرورگرهای فعال و پرکاربرد ایرانی را معرفی خواهیم کرد:

موتور جست‌وجوگر پارسی‌جو

آدرس: www.parsijoo.ir

این مرورگر هم همچون مرورگر سلام است. افراد می توانند اخبار روز را در این مرورگر جستجو و مشاهد کنند، بخش خبری پارسی‌جو منتخبی از اخبار روز در تمامی بخش‌ها از جمله بین الملل و ورزشی را به نمایش می‌گذارد و در بخش سرویس‌ها به قسمت دانلود، آب‌و‌هوا، نقشه، بازار، شاخص و استخدام دسترسی وجود دارد.


موتور جست‌وجوگر جس جو

آدرس: www.jasjoo.com

این مرورگر هم امکانات بسیار زیادی دارد. افراد می توانند از تمامی بخش‌ها و قابلیت‌های آن شامل مترجم فارسی، تاریخ روز و ساعت، تصاویر، فیلم‌ها، آرشیو اخبار و بخش مطالب کاربردی آن استفاده نمایند.


نکته: به علت افزایش مراجعه کنندگان به این موتورهای جست‌وجو ممکن است در باز کردن آنها با مشکل روبه‌رو شوید.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *