بـه سـایـت خـودتـان خـوش آمـدیـد
بـه سـایـت هـوشـیـار خـوش آمــدید
بـه سـایـت خـودتـان خـوش آمـدیـد
بـه سـایـت خـودتـان خـوش آمـدیـد
  1. خانه
  2. دانلود کتاب
  3. کتاب های صوتی

دانلود کتاب های صوتی

دانلود کتاب صوتی اوشو

دانلود کتاب صوتی (فلسفی) با نام آرامش درون اثر اوشو

شما نیز مانند همه انسانهای این دنیا، دارای سّن بخصوصی هستید و با انواع ناامیدیها و ناراحتی ها، دست و پنجه نرم کرده اید و خیلی چیزهای ارزشمند از دست داده اید که از بابتشان هنوز اندوهگین هستید، پس یقینا به رمز و راز این عالم هستی، ناشناس نیستید… هر انسانی با رعایت اصولی می تواند به آرامشی خالص از جنس نور دست یابد.پس با شنیدن این کتاب صوتی شما قدمی مهم در رسیدن به خوشبختی واقعی خواهید برداشت.


سقوط اثر البرت کامو

دانلود کتاب صوتی (رمان) با نام سقوط اثر آلبرت کامو

آلبرت کامو با زندگی پر از فراز و نشیب، فعالیت های اجتماعی و سیاسی متنوع و بسیارش از همکاری با کارگردان های مشهور تا نام نویسی در ارتش و عدم موفقیت در حضور به دلیل بیماری سل تا روزنامه نگاری، سردبیریِ روزنامه و دوستی اش با سارتر در معرض شناخت، بررسی و تاثیر اندیشه های گوناگون سیاسی، اجتماعی، فلسفی بوده و به برخی از آنها باور داشته است.


اثر مرکب

دانلود کتاب صوتی (رمان) با نام اثر مرکب اثر دارن هاردی

کتاب صوتی اثر مرکب نوشته دارن هاردی نویسنده و سخنران محبوب و موفق آمریکایی است که هم ناشر و دبیرتحریریه مجله موفقیت در آمریکاست و با صدها فرد و کارآفرین موفق آمریکایی گفتگو کرده و هم با راه اندازی شبکه های تلویزیونی در زمینه موفقیت و اثرگذاری فراوان در این حوزه و راه اندازی شرکتها و مجموعه های مختلف و مشاوره به مجموعه های متعدد توانسته به عنوان یکی از کارآفرینان مطرح و موفق در سطح دنیا به شمار رود.


کتاب کوری

دانلود کتاب صوتی با نام کوری اثر ژوزه ساراماگو

رمانی از ژوزه ساراماگو که نخستین بار درسال ۱۹۹۵ منتشر شد. ساراماگو که در سال ۱۹۹۸ جایزهٔ نوبل ادبیات را به‌ دست‌آورد در این رمان از کوریِ آدم‌ها سخن گفته‌است. در این رمان، هاله‌ای سفیدرنگ بعد از کور شدن افراد مقابل چشمانشان ظاهر می‌شود.
داستان از ترافیکِ یک چهارراه آغاز می‌شود. رانندهٔ اتومبیلی به‌ناگاه دچار کوری می‌گردد. به فاصلهٔ اندکی، افراد دیگری که همگی از بیماران یک چشم‌پزشک‌اند، دچار کوری می‌شوند. پزشک با معاینهٔ چشم آن‌ها درمی‌یابد که چشم این افراد کاملاً سالم است، اما آن‌ها هیچ‌چیز نمی‌بینند. جالب آن است که برخلاف بیماری کوری، که همه‌چیز سیاه است، تمامی این افراد دچار دیدی سفید می‌شوند.فروشگاه کتاب های صوتی کمیاب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست