بـه سـایـت هـوشـیـار خـوش آمــدید
بـه سـایـت خـودتـان خـوش آمــدید
بـه سـایـت خـودتـان خـوش آمــدید
  • این موضوع 15 پاسخ، 6 کاربر را دارد و آخرین بار در 2 ماه، 3 هفته پیش بدست AvatarMarco به‌روزرسانی شده است.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 16)
  • نویسنده
    میهمان

وقت بخیر
    من پلی ۲ را کپی خور کردم ولی نمی تونه بازی رو از فلش اجرا کنه.هنگام اجرا صفحه سیاه میشه .مشکل چیه؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید.

حسن هوشیارحسن هوشیار
    مدیرکل

سلام، اول چند تا بازی مختلف با فرمت ایزو داشته باشید تا از سلامت فایل بازی مطمئن بشید. بعد فلش تون رو فرمت FAT32 کنید ولی قبلش گزینه Restore رو هم بزنید. برای کاهش در خطای تبدیل ابتدا بازی رو داخل یک پوشه (داخل یکی از درایو های سیستم تون) تبدیل کنید و بعد فایل های تبدیل شده رو مستقیما به مسیر روت یا ریشه فلش منتقل کنید و دوباره روی کنسول تست کنید. یک نکته دیگه این که اگه وارد لیست بازی ها میشید و مثلا یک بازی رو روش ضربدر میزنید و بعد صفحه سیاه میشه، این کارهایی که قبلش گفتم رو انجام بدین. ولی اگه بعد از انتخاب گزینه Open PS2 Loader صفحه لیست بازی ها براتون نمایش داده نمیشه مشکل از برنامه فلش خور هستش.

میهمان

سلام
    منم طبق دستورااعمل سایت پلی 2 رو ک÷ی خور کردم ولی موقع اجرا بازی صفحه سفید میشه و همونطور میمونه لطفا راهنمایی کنید

حسن هوشیارحسن هوشیار
    مدیرکل

خطای سفید حین اجرای بازی، فقط بدلیل انجام تبدیل بازی PS2 به طرق اشتباه هستش و هیچ دلیل دیگری ندارد. دلایل مختلفی ممکن است در این امر دخیل باشند، مثل خطا در تبدیل حین ریختن بازی روی فلش، استفاده از فایل خراب بازی، استفاده از فلش بی کیفیت و کم سرعت و ….

میهمان

سپاس

میهمان

سلام آقای هوشیار
    ببخشید من بعضی بازی هارو که میگیرم بعد از تبدیل و انتقال به فلش صریح اجرا میشن ولی متاسفانه بیشترشون قبل از وارد شدن خطای تکه تکه بودن فایل رو میده ، همونطور که گفتین فایل رو رینیم کردم و مخفف کردم اما خب وقتی میرم از طریق opl این خطا رو میده و از خود منو اصلی سفید میشه گیر میکنه ، بازی های نظیرش Gtaها مکس پینا و چنتای دیگه ، والا دیگه نمیدونم چیکارشون کنم کمک کنید لطفا🙏

حسن هوشیارحسن هوشیار
    مدیرکل

سلام، اول از سالم بودن فایل بازی مطمئن بشید و بعد تبدیل بازی رو داخل سیستم تون انجام بدین و فایل های تبدیل شده رو منتقل کنید به داخل فلش.

میهمان

سلام ، آقا این ارور
    EROR : FILE IS FRAGGMENTED
    که میشه فایل تکه تکه است رو چکارش کنم؟
    فایل بازی سالمه کامل تبدیل هم میشه اسمش هم کوتاهه ، قبل از ریختن تو فلش هم اونو فرمت کردم
    بازی هم اول تبدیل می‌کنم بعد میریزم داخل فلش ،
    پس مشکل کجاست؟؟!! این مشکل رو خیلی از دوستان هم دارن . یک راهنمایی دقیق بکنید که عملی بشه لطفا:)

میهمان

آقای هوشیار سلام.خیلی ممنون بابت کمکتون. مشکل من حل شد.فکرکنم مشکل از فلش بود فرمت نکرده بودم.همچنین ارور بازی ها هنگام تبدیل.

کاربر

سلام وقت بخیر مشکل من اینه که وقتی بازیا رو میریزم توی فلش هرکدوم یه فایل کانفیگ دارن که فقط فایل اولی رو میخونه و فایل های کانفیگ بازی های بعدی رو به علت شباهت اسم قبول نمیکنه و اسمشونو هم که عوض کنم دیگه نمیخوندشون…… چیکار کنم که با یه فایل کانفیگ همشون بتونن اجرا بشن؟

کاربر

و این که بازی نصب شده تا وسط منو میاد ولی داخل خود بازی نمیره در صورتی که همینو یبار دیگه ریخته بودم راحت اجرا میشد کامل

مشارکت کننده

دادا منم تازگي فلش خور كردم جي تي اي ريختم اما صفحه سفيده چطوري درستش كردي؟ من قبلش ريختن بازي هم فرمت كردم فلش رو.

مشارکت کننده

سلام من بازی نید فور اسپید ماست وانتد رو از روی فلش اجرا میکنم بازی رو میاره و کلیپشم نشون میده ولی دسته از کار میفته و نمیشه دکمه استارت رو زد تا وارد بازی شد. برای بقیه بازی ها کار میکنه دسته و مشکلی نداره. چندین بار بازی رو از روی فلش پاک کردم و دوباره ریختم حتی نسخه بلک ادیشن و نسخه اندرگروند رو هم ریختم همین مشکل رو دارن.

مشارکت کننده

سلام برای من بازی از روی فلش پلی میشده اما الان همون بازی صفحه رنگی میشه بعد زرد میشه باز نمیشه بازی ها از رو فلش پلی میزنم صفحه زرد میشه و باز نمیکنه

مشارکت کننده

سلام بازی های روی فلش رو پلی میزنم صفحه زرد میشه باز نمیشن بازی قبلاً باز می‌شده الان زرد میشه مشکلش چیه؟

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 16)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.
فهرست